Doświadczenie

icon beltWoliński Diesel Centrum to firma z 25-letnim doświadczeniem w naprawie samochodów i układów zasilania. Diagnozujemy, naprawiamy i regenerujemy pompy wtryskowe, wtryskiwacze, pompowtryskiwacze i turbosprężarki. Od 1995 roku jesteśmy autoryzowaną stacją Bosch Diesel Service. Posiadamy również autoryzację firm – Delphi, Denso, Siemens VDO, Stanadyne, Zexel.

icon brakePosiadamy najnowocześniejsze urządzenia firm – Bosch, Delphi, Hartridge, Schenck. Nasz Mobilny Serwis Samochodowy 24h pozwala na zdiagnozowanie i naprawę uszkodzonych podzespołów w pojeździe na trasie lub u klienta. Naszą firmę wyróżnia jakość, terminowość i dbałość o szczegóły.

“W 1893 roku Rudolf Alexander Diesel wynalazł silnik wysokoprężny i układ jego zasilania. Po 70 latach jego pasja przerodziła się - w sposób na życie naszej rodziny. Najpierw mój ojciec – Tadeusz Woliński w Skrobowie, a następnie ja – Grzegorz Woliński - w Wierzchowiskach Drugich prowadzę firmę zajmującą się kompleksową naprawą pojazdów zasilanych olejem napędowym. Wieloletnie doświadczenie pomaga uporać się z różnego typu problemami występującymi w coraz to nowszych konstrukcjach silników. Naszą pasję i wiedzę zawieramy w krótkim haśle:
Diesel – wiemy wszystko!”

Grzegorz Woliński, właściciel